KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16119080

nr 1611 9080

Bengt Ellis

(1923-2006), Sverige

Oljemålning, Palmer. Signerad, daterad -55, oramad. Olja på duk, 76x45 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 8 april 2024
kl 20:30:15

Bengt Ellis

Läs mer om Bengt Ellis